Nesporazum muskarca i zene

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Nesporazum muskarca i zene

#1 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Posto znam da kod vas zena nas muski super svijet gledate iskrivljeno
Hajde o tome sta dovodi do nesporazuma
evo ja cu navesti ono sto ja znam
evo recimo sport :)
Forumula kec
Svi znamo da je to vecinom nedeljom
A nedelja divno vrijeme za setnju ovo ono
a mi muski spustamo roletne... :chuckel:
i umjesto njenog drustva biramo Schumaherevo :chuckel:

Ili recimo DATE ono vecinom je to kod mene oko 21 sat
Pocnes se 20:30 kupati brijati u 20:45 nabacis jaknu i onda bacis oko na TV ili Net
u 20:55 pogledas auuu vrijeme je da ides i naravno zakasnis
:P
iiiiiii jos jedna stvar neporazuma i nerviranja ona se spremala cak od 17 sati :)



A sta je jos od svijetskih cuda kod vas zena sto nemozete da skontate razgovor dvojce prijatelja
pocev od njihovog pozdrava pa sale i daljne analize novosti (sto je vecinom razlicitog karaktera)
SAMO NE O VAMA uopste se ne pominjete nigdje :)
Sobzirom da vi zene volite medjusobno pricati i 85% vaseg razgovora provedete o vasim muskim zgodama i nezgodama

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#7 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Bosancicaa je napisao/la: al da znate decki pa daj te odlucite se vec jednom
sta hocete budite jasni plizzzzzzzzzz
cuj to mii.....
pa vi ste te koje neznate se odluciti
stojeci cak isperd frizidera a da ne govorimo o ormaru vesa :P

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#9 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Bosancicaa je napisao/la:
LAFF je napisao/la:
Bosancicaa je napisao/la: al da znate decki pa daj te odlucite se vec jednom
sta hocete budite jasni plizzzzzzzzzz
cuj to mii.....
pa vi ste te koje neznate se odluciti
stojeci cak isperd frizidera a da ne govorimo o ormaru vesa
hm sreco hehe opet si se zezno
al necu ti nista reci vjerujem da znas sta govoris
ja mislim na nesto drugo drug ..............
eto de mi sad reci pa zar ti isti nevolis kad izadjes
a ono mnogi se okrenu za onim sto ti vodis za ruku
pa nebih bas rekla da vam toliko smeta ti puni plakari 8)
:lol: :lol: :lol: :lol:
=D>

Avatar
Xzelenookax
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 483
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Svedska
Kontakt:

#10 Post Postao/la Xzelenookax »

Sto se tice nesporazuma uvijek ih ima...samo manje ih ima sa razumnijim osobama nebitno sad musko il zensko...i iskustvo iz proslosti..svasta nesto tu igra ulogu samo treba naletjeti na pravu osobu u zuvotu...
A sto se tice spremanja i to ti je individualno kod zena meni treba svega ukupno pola sata..moda je to iskustvo a mozda i vjestina
F1, fudbal i u zadnje vrijeme tv-igrice...opet zavisi od razumijevanja zene...a ima nas koje smo isto zainteresovane za sve to..al ipak izuzetci su izuzetci..
Razumjevanje je kljuc koji odkrucava vrata nesporazuma...iako neke nisu zainteresovane preporucujem im da pokusaju jer ce biti teze muskarcu odbiti setnju sledeci put il sta vec njih vise zanima

Avatar
Xzelenookax
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 483
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Svedska
Kontakt:

#12 Post Postao/la Xzelenookax »

tajfun je napisao/la:jest,jos to mi treba da gledam sa curom fudbal....vec cujem kako kaze sto je ovaj podolski sladak :D
eh sad ..to je bio prijedlog...
cuj podolsky sladak hahaahha

smijesno mi ovo ja gledam fudbal radi fudbala igre akcije a ne da vidim koji je sladak nepratim face pratim loptu......

al opet treba tu da se da slobode za interesovanja jedno drugom i postovanja interesa svog partnera...nevjerujem da ima puno momaka koji prate sex and the city...il nebitno bilo koju zensku seriju zato malo prostora molim jedni drugima

RESPEKT i RAZUMIJEVANJE cine vezu uspijesnom

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#13 Post Postao/la sabinax »

Ova tema mi je vrlo zanimljiva stoga jer zaista ima puno razlika kako muskarci i zene gledaju na istu stvar, ali ovi gore navedeni primjeri mi nisu pravi primjer za to: npr. ima i zena i muslaraca koji vole pogledati neki sport ili i jednih i drugih kojima treba duze da se spreme prije izlaska, i jednih i drugih koji su tocni ili koji kasne...
ali mislim da na neke druge stvari muskarci i zene ne gledaju podjednako, npr. zene puno stvari gledaju vise s osjecajem nego s prakticnim dijelom (mozda zbog toga vise paznje polazu tocnosti i izgledu za date), drugo: znam da na poljubac gledaju na razlicite nacine npr.zeni je poljubac potvrda da je on voli i da mu je stalo do nje dok je njemu tek uvod u sex, onda recimo kad on nesto kaze (kao u ovom stripicu kojeg je postavio tajfun) zena uvjek trazi neki dublji smisao od tocno recenog i cita izmedu redova vazuci dali ta izjava ima veze s njima i njihovom vezom dok on to kaze bez razmisljanja i doslovno, ima jos toga: npr.zena je senzibilnija sto se tice necijih osjecaja (znanstveno potvrdeno) i na njemu primjecuje svaku promjenu dok muskarci nemaju taj feeling i zene jako ljuti kad oni ne obracaju paznju na njihove osjecaje...
tu su ti glavni razlozi zasto o istim stvarima muskarci i zene ne razmisljaju isto, znanstveno je dokazano da su nam mozgovi razliciti, zene djeluju verbalno i s osjecajem dok muskarci prakticno i sa svrhom
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#14 Post Postao/la Bijesanpuz »

Da kontam 100 godina ja zensko necu razumjeti...

Evo dam primjer.. U mene djevojka stalno galami i ljuti se sto sto ajd recimo zaboravim neki datum, ili slicno( meni datum ne predstavlja nesto posebno, osim par nekih)..

I sad.. dodje rodjendan. ajd reko posto znam da toliko forsira te datume, necu da bude neka obicna cestitka ili slicno...
I Napisem neke stihove za sretan rodjendan... I sad kasnije.. reko nisi mi rekla kako ti se svidjaju stihovi... Kaze "nisam procitala, ono nesto dugooo"..

Sad ispada da bi bilo bolje da sam samo napisao SRETAN RODJENDAN...


Nikad ugoditi....
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#15 Post Postao/la irma26 »

Bosancicaa je napisao/la:hehehe laff sto se mene tice zeznuo si se 95%
al necu ti reci gdje i zasto ostavicu ti da otkrijes sam
a sto se tice Shumija ja vise volim Miku Hakinena :inlove:
a za ostalo razmisli sam :chuckel:
al cu ti kasnije reci gdje si se zezno :lol:
:lol: =D>



post scriptum laffe prvo malo preterujes s tim formula
pa mi zene to vise volimo nego vi :D sve su tu muske uloge

post scriptum besnipuz pa datum ne smes zaboraviti nikada to je test
a i to je test za pisanje zeli da vidi da li ces i sledeci put to isto tako nesto slicno da napises
hihi
ej, priznaj da ti je devojka bas super hihi bilo dugo nije procitala
tako tebi nesto i treba besni

Odgovori