Izrael poveo u Zenici, ali Zmajevi preokrenuli u šokantnom finišu poluvremena (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Izraela povela je u Zenici protiv bosanskohercegovačkog nacionalnog fudbalskog tima. Strijelac pogotka za 0:1 bio je Ben Haim u 41.minuti nakon jednog prekida.

No, Zmajevi su poravnali već u sljedećem napadu, a svoj prvijenac u dresu s državnim grbom zabio je Edin Višća.

I do vodstva gostiju, naši su bili bolji, napadali i prijetili, a gosti su svoj pogodak zabili praktički iz prve opasne situacije po gol Asmira Begovića.

Kada se čekao kraj prvog dijela igre, naša reprezentacija dobila je priliku za novi zgoditak. Jedan Izraelac igrao je rukom, bio je to penal, a odgovornost je preuzeo kapiten Edin Džeko.

I pogodio! Na odmor se, dakle, otišlo kod rezultata 2:1 za Mešine Zmajeve.