Povrijedio se Miralem Pjanić

Bh. fudbaler Miralem Pjanić povrijedio se u revijalnoj utakmici Juventusa i B tima ove ekipe.

Allegri je na ovom meču izveo veoma snažan tim, a to mu se obilo o glavu već u 11. minuti kada je Miralem Pjanić morao zbog povrede da napusti teren. Naš fudbaler je povrijedio kuk, ali prve informacije iz Italije govore da povreda nije ozbiljnije prirode i da će Pjanić biti spreman za 1. kolo Serije A kada Juventus igra protiv Fiorentine.

Inače, A tim Juventusa je pobijedio danas sa 2:0, a strijelac prvog gola za Staru damu bio je Gonzalo Higuain kojem je ovo bio prvijenac u crno-bijelom dresu.Treba spomenuti da je na ovom meču veoma dobar bio i nekadašnji fudbaler Dinama Marko Pjaca koji je igrao od prve minute te je u prvom poluvremenu bio jako blizu postizanja pogotka, ali njegov udarac završio je na prečki.