Begović u očajnom izdanju, Bournemouth se spasio poraza

Loše reakcije bh. golmana

Asmir Begović danas nije briljirao na golu Bournemoutha. Njegov tim je remizirao 2:2 sa Newcastleom, a bh. golman je lošim reakcijama omogućio gostima da naprave odličan posao u prvih 45 minuta.Dvije loše reakcije Asmira Begovića omogućile su Dwightu Gayleu da postigne dva gola u prvom poluvremenu za vodstvo Svraka od 0:2.

Ipak, domaći su se spasili u finišu meča golovima Smitha i Goslinga za konačnih 2:2.

Liverpool je na Anfieldu pregazio West Ham sa 4:1. Can, Salah, Firmino i Mane su pogađali za domaće, dok je počasni gol za goste postigao Antonio.

Brighton je na svom terenu deklasirao Swansea sa 4:1, Burnley i Southampton su remizirali 1:1, dok je Huddersfield do velika tri boda došao na gostovanju kod WBA.